אודות

עו"ד פז רוטנברג נשואה לשי ואמא ליהלי, מאיה ויובל.

עו"ד רוטנברג בעלת תואר במשפטים ובוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב (L.L.B) משנת 2006 וחברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.

עו"ד פז רוטנברג בעלת ניסיון עשיר במתן ייעוץ משפטי וליווי שוטף בתחום האזרחי-מסחרי, בדגש על תחום הנדל"ן והמקרקעין ובתחום מיסוי מקרקעין, לרבות בעסקאות ופרויקטים מורכבים ורחבי היקף בתחום המקרקעין, ועוסקת גם בתחום הצוואות והירושות. בעברה עסקה עו"ד רוטנברג גם בדיני עבודה ובליטיגציה מסחרית כחלק מהשירות המשפטי המלא שהוענק ללקוחות.

עו"ד פז רוטנברג העניקה ומעניקה במשך שנים רבות ייעוץ וליווי משפטי לחברות (בעיקר חברות יזמיות וחברות קבלניות) ויחידים, מוכרים ורוכשים, תושבי ישראל ותושבי חוץ, וליוותה עד היום מאות עסקאות נדל"ן מוצלחות.

עו"ד פז רוטנברג מאמינה כי על עורך הדין לראות את התמונה המלאה של העסקה והשלכותיה, לרבות השלכות המס, ולהעניק ללקוח מעטפת שירותים מלאה לצרכיו, על מנת להתמודד עם אתגרי העסקה עד להשלמתה, לשביעות רצון הלקוח.

המשרד הוקם ע"י עו"ד רוטנברג כמשרד בוטיק בתחום האזרחי-מסחרי המתמחה בענפי משפט רבים עם דגש לתחומי המקרקעין, הנדל"ן ומיסוי מקרקעין, כדי להעניק ייעוץ וליווי משפטי מהשורה הראשונה, מענה אישי ומקצועי ומעטפת שירותים מלאה ללקוחותיו – ' one stop shop '. זאת, כאשר עו"ד פז רוטנברג מביאה לכל עסקה ולשולחן המו"מ ניסיון עשיר בתחום, מקצועיות ומצוינות, יסודיות, חשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות המאפשרים לה "לתפור את החליפה המתאימה" לכל עסקה, על מנת להבטיח את כספם וזכויותיהם של לקוחותיה, באופן המיטבי.

בטרם ייסדה את משרדה, עבדה עו”ד פז רוטנברג במשרדים מובילים בתחומם וייצגה חברות יזמיות וקבלניות, תאגידים מסחריים, קבלנים, אנשי עסקים, לקוחות פרטיים ותושבי חוץ רבים, התמקצעה ולמדה את רזי התחום עד להקמתו של משרדה העצמאי.

פז רוטנברג

ובנימה אישית:

" מאז ומתמיד ידעתי שאהיה עורכת דין. אני מאוד אוהבת את עבודתי, מרגישה סיפוק רב מהיכולת שלי לסייע ללקוחותיי, לשפר את מצבם המשפטי והמסחרי ולהשפיע על פני העסקה ואף מרגישה זכות גדולה על כך שלקוחותיי מפקידים בידיי את הטיפול בעסקאות בתחום האישי או העסקי. לכן, אני מעניקה שירות משפטי כפי שהייתי רוצה לקבל- אישי, מקצועי, יסודי, מסור ולא מתפשר, תוך שמירה על האינטרסים והזכויות של לקוחותיי, עד להשלמת העסקה, ביעילות ועם חיוך וכפועל יוצא מכך מרבית לקוחותינו מגיעים דרך המלצות או הינם לקוחות חוזרים. אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. "

השאירו הודעה

רוצים לשאול שאלה, להתייעץ או לקבוע פגישה? 
ניתן להתקשר או להשאיר הודעה

יצירת קשר